Kompleksowe usługi BHP – Tomasz Kuciński Łódź i okolice.

Kurs i szkolenia z pierwszej pomocy z BHP3 ŁÓDŹ

  • Home

UWAGA w roku 2021 – nie realizujemy szkoleń z zakresu pierwszej pomocy

Praktyczny kurs pierwszej pomocy dla pracowników

Aby mieć pewność, że w razie konieczności szybkiej reakcji, rzeczywiście znajdą się osoby, które wiedzą, jak wykonać pierwszą pomoc, warto wysłać odpowiedzialnych za nią pracowników na dobry kurs. Organizacja takiego szkolenia nie jest dużym wydatkiem, a pozwala podwładnym zdobyć nowe umiejętności, które mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Aby przygotować pracowników do podjęcia odpowiednich kroków w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia innych, kurs pierwszej pomocy powinien być jednak prowadzony w sposób praktyczny.

Kursy pierwszej pomocy jako forma poprawy bezpieczeństwa

Firma usługowo-szkoleniowa BHP 3 zajmuje się organizacją szkoleń, które realnie podwyższają bezpieczeństwo w zakładach pracy. Zależy nam tym, by pracownicy naprawdę wiedzieli, w jaki sposób reagować na konkretne zdarzenia. Każdy kurs pierwszej pomocy prowadzimy w oparciu o wiedzę na temat warunków, panujących w danej placówce. Bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe niebezpieczeństwa i przygotowujemy na nie naszych kursantów. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych szkoleń!

Pracodawca w zakładzie pracy zgodnie z art. 209(1) Kodeksu pracy  jest zobowiązany do wyznaczenia imiennie pracowników  do udzielania pierwszej pomocy.

Idąc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Firm nasza oferuje kurs pierwszej pomocy organizowany przez wykwalifikowany personel medyczny.

Prowadzony kurs pierwszej pomocy w Państwa Firmie to nie tylko gwarancja fachowości ale również podniesienie świadomości zatrudnionych pracowników.

Należy pamiętać, że pierwsza pomoc w zakładzie pracy nie powinna ograniczać się jedynie do imiennego wyznaczenia pracowników którzy odbyli szkolenie BHP z elementami pierwszej pomocy. Pracownicy ci dla bezpieczeństwa zatrudnionych w zakładzie wszystkich osób, oraz osób  nie będących pracownikami w rozumieniu kodeksu pracy (umowy cywilno-prawne) powinni legitymować się wiedzą z zakresu  pierwszej pomocy.

Najlepiej takową wiedzę zdobywać na praktycznych kursach pierwszej pomocy które Państwu oferujemy. Szkolenia z pierwszej pomocy odbywają się przy pomocy fantomu.