Kompleksowe usługi BHP – Tomasz Kuciński Łódź i okolice.

RODO

UWAGA Szanowni Państwo od 25 maja w Polskim prawie obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

każdy zakład nawet ten nie objęty obowiązkiem posiadania w swoich szeregach Inspektora Danych Osobowych zobowiązany jest do przystosowania się do przepisów w tym zakresie.
należy wdrożyć i utrzymać dobre praktyki. Dokonać audytu – czy na pewno organizacji nie dotyczy powołanie IOD, przeprowadzić analizę ryzyka, przeprowadzić szkolenia, zawrzeć umowę o powierzenie danych – np. w ramach zewnętrznego biura rachunkowego, Outsourcingu.

Firma Nasza w ramach rozwoju w swoich szeregach posiada dwie osoby z wiedzą i doświadczeniem pozwalającym pełnić rolę Inspektorów Ochrony Danych.
Proponujemy usługę która pełnienia obowiązków IOD (zgodnie z rozporządzeniem Inspektorem może być jedynie konkretnie wskazana osoba) lub przystosowanie zakładu do wymogów nowych przepisów wewnątrz organizacji.

Zapraszamy do współpracy